Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2021 18:12
Mass Effect Legendary Edition
2692V

Mass Effect Legendary Edition z darmowym zestawem dla fanów. EA zaskakuje i rozdaje mnóstwo zawartości

Electronic Arts bardzo pozytywnie zaskoczyło. Wydawca serii Mass Effect chce przygotować fanów na Mass Effect Legendary Edition i zadbał o duży zestaw darmowej zawartości. Na liście cyfrowych dodatków znajdują się między innymi komiksy.

Do 31 maja lub wypełnienia limitu pobrań gracze mogą ściągnąć zawartość bonusową, która wcześniej trafiła wyłącznie do edycji Deluxe gier Mass Effect 2 i Mass Effect 3. Jest to naprawdę świetny zestaw, ponieważ obejmuje:

  • 88 klasycznych utworów
  • 2 książki z grafikami w formacie PDF - Zanurz się głębiej w uniwersum tej sagi dzięki dwóm cyfrowym książkom z grafikami (z gier Mass Effect 2 i Mass Effect 3) od BioWare.
  • 2 komiksy w formacie PDF - Dowiedz się więcej o uniwersum Mass Effect dzięki dwóm limitowanym komiksom cyfrowym Dark Horse Comics: Mass Effect: Odkupienie (numer 1.) i Mass Effect: Inwazja (numer 1.)
  • Cyfrowa litografia Normandii - Zaprezentuj najlepszy okręt całej floty dzięki cyfrowej litografii prezentującej Normandię w ogniu walki

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ BioWare zadbało o długie, 88-utworowe wideo z muzyką ze wszystkich gier z trylogii, zawierające trzy utwory wykonane specjalnie na tę okazję. Soundtrack możecie przesłuchać poniżej, a w opisie materiału znajduje się opcja przeskoczenia do odpowiednich piosenek.

Deweloperzy zadbali także o sporą ciekawostkę – każdy z graczy może stworzyć własną okładkę do Mass Effect Legendary Edition. Na specjalnej podstronie wybierzecie drużynę, moralność, lokalizację i zadbacie o stworzenie odpowiedniej wizytówki. Zainteresowani następnie wrzucą materiał w social media lub nawet wydrukują grafiki, by następnie umieścić je w pudełkach.

„BioWare przygotowało stronę internetową, na której gracze mogą tworzyć własne grafiki do Mass Effect Legendary Edition. Wszyscy Shepardowie mogą wybrać swoich członków drużyny, moralność, a nawet lokalizację, aby stworzyć własną, osobistą grafikę. Będą mogli podzielić się nią ze znajomymi lub opublikować na własnych profilach w mediach społecznościowych. Na graczy czeka również randomizer, który pozwoli na stworzenie grafiki na podstawie jednej z miliardów kombinacji. Przygotowanie grafiki można pobrać w kilku formatach, w tym 4K i w rozmiarze okładki. Jest to idealne wyjście dla graczy, którzy chcą spersonalizować swoje fizyczne kopie gry!”

Sprawdźcie również oficjalne porównanie grafiki z Mass Effect Legendary Edition.

Źródło: Informacja prasowa: mondaypr

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition