Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2021 20:31
Mass Effect Legendary Edition Shepard
2395V

Mass Effect Legendary Edition w 120 fps tylko na jednej konsoli. Xbox Series X zapewni lepszą jakość

BioWare potwierdziło szczegóły rozgrywki w Mass Effect Legendary Edition. Tylko na jednej konsoli otrzymamy 120 klatek na sekundę, ale na PC możemy liczyć nawet na 240 fps. Poznajcie szczegóły dotyczące różnych wersji.

Electronic Arts opublikowało dzisiaj świetny prezent dla fanów Mass Effecta, a właśnie BioWare potwierdziło kompletne szczegóły dotyczące jakości rozgrywki w Mass Effect Legendary Edition. Studio potwierdza, że gracze na PC mogą grać nawet w 240 klatkach na sekundę z odświeżaniem do 240 Hz. W tym wypadku możemy oczywiście liczyć na rozbudowane opcje.

Inaczej sytuacja wygląda na konsolach – deweloperzy na sprzęcie Sony i Microsoftu zadbają o dwa tryby, które standardowo zapewnią lepszą oprawę lub dopracowaną płynność:

  • Ważniejsza jakość oznacza priorytet dla najwyższej możliwej jakości grafiki kosztem obniżonej docelowej liczby klatek na sekundę.
  • Ważniejsza płynność oznacza priorytet dla najwyższej możliwej liczby klatek na sekundę kosztem wyłączenia pewnych opcji graficznych.

Mass Effect Legendary Edition na pierwszych konsolach poprzedniej generacji zaoferuje rozgrywkę w 30 lub 60 fps przy rozdzielczości 1080p, ale mając najmocniejszą konsolę możemy liczyć nawet na 120 klatek na sekundę przy 1440p. Sporo w tym wypadku będzie zależeć od posiadanego sprzętu:

Mass Effect Legendary Edition jakość na konsolach

Jesteście zainteresowani Mass Effectem? Przeczytajcie ciekawy tekst Mateusza, w którym porusza on istotne dla fabuły wątki.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/mass-effect/mass-effect-legendary-edition/performance-details

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition