Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2021 23:22
Returnal
2358V

Returnal z problemami po aktualizacji - nie pobierajcie patcha [aktualizacja #1]

Twórcy Returnal przygotowali nową aktualizację, ale deweloperzy wciąż nie przygotowali funkcji, o którą zabiega część graczy. Housemarque usunęło kolejne błędy i zaprasza graczy do rozgrywki.

Housemarque już kilka dni temu potwierdziło, że słyszy narzekania graczy, którzy oczekują pojawienia się w Returnal normalnej funkcji zapisu, ale najwidoczniej przynajmniej aktualnie – nie możemy liczyć na takie atrakcje. Deweloperzy właśnie przedstawili szczegóły łatki.

Patch 1.3.3 zajął się usunięciem błędu, przez który niektóre pucharki były zablokowane, a dodatkowo twórcy poprawili stabilność, usunęli część crashy czy też naprawili problem z kombinezonem dla zamówień przedpremierowych. Deweloperzy wprowadzili drobne poprawki, ulepszenia oraz wyeliminowali błędy związane z leczeniem, liczbą zwłok w niektórych biomach oraz niestandardowym mapowaniem kontrolera.

Jak widać studio Housemarque nie traci czasu, ale przynajmniej aktualnie zespół nie wprowadza funkcji, która pozwoli nam na łatwe zapisanie rozgrywki. Trudno w zasadzie powiedzieć, czy ta opcja w ogóle zostanie zrealizowana.

Przeczytajcie naszą recenzję Returnal.

[Aktualizacja #1]

Twórcy potwierdzili, że najnowszy patch sprawił sporo problemów. Niektórzy gracze muszą pobrać na nowo całą grę:

Źródło: Kalwa dzięki za link!
https://housemarque.com/news/2021/5/5/returnal-patch-133

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment