Returnal otrzyma wyczekiwaną funkcję? Twórcy "słyszą społeczność"

News
2244V
Returnal otrzyma wyczekiwaną funkcję? Twórcy "słyszą społeczność"
Mateusz Wróbel | 01.05.2021, 20:30

Housemarque oznajmiło za pomocą Twittera, że słyszą społeczność narzekającą na system zapisu, a raczej jego brak. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że funkcja ta niebawem zostanie dodana do Returnal - "exa" dla PS5.

Returnal zbiera bardzo wysokie oceny w recenzjach (sprawdźcie nasz tekst), a noty 10/10 wcale nie są rzadkością. Produkcja oferuje dość wysoki poziom trudności, który nie każdemu przypadł do gustu z jednego, prostego powodu - rozgrywki w najnowsze "dziecko" Housemarque nie można zapisać w wybranym przez siebie momencie.

Po każdej śmierci większość naszych postępów się resetuje, przez co jesteśmy zmuszeni pokonywać niektóre sekwencje po straceniu całego paska zdrowia od nowa. Z tego też powodu powstał specjalny post na Reddicie, który miałby zachęcić twórców do stworzenia specjalnego, łatwiejszego trybu umożliwiającego zapisywanie gry.

Zwrócili na niego uwagę fińscy twórcy, którzy opublikowali niżej wstawiony post za pomocą swojego oficjalnego profilu na Twitterze. Jak sami oznajmili, "słyszą społeczność", więc może to oznaczać tylko jedno - Housemarque opracowuje coś, co powinno spodobać się graczom nie szukającym zbyt dużego wyzwania lub nie posiadającym aż tyle czasu, aby powtarzać walki z bossami minimum parokrotnie.

Źródło: https://www.psu.com/news/housemarque-on-returnals-lack-of-saving-we-hear-the-community/

Komentarze (162)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper