Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2021 17:50
Tony Hawk's Pro Skater 1+2
738V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 z datą premiery na Nintendo Switchu. Activision potwierdza wynik gry

Kolejni gracze mogą szykować się na przeładowaną zawartością kolekcję Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Tytuł przyjedzie na Nintendo Switche w przyszłym miesiącu, a dzisiaj wydawca potwierdził wynik uzyskany przez zestaw.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zadebiutował w zeszłym roku na poprzedniej generacji, niedawno trafił na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S (rozgrywka w 120 fps to „game-changer”), a teraz pakiet dwóch produkcji zostanie udostępniony posiadaczom Nintendo Switchów.

Wydawca właśnie potwierdził, że Tony Hawk's Pro Skater 1+2 będzie dostępny na konsoli Nintendo od 25 czerwca. Będzie to oczywiście pierwsza pozycja z serii, która wyląduje na hybrydowym sprzęcie japońskiej korporacji. Gra będzie zawierać całą zawartość, ale z atrakcjami zapoznamy się w wielu miejscach – teraz nie będziemy uwiązani do telewizorów.

Activision już wcześniej wspomniało, że zestaw jest „najszybciej sprzedającą się odsłoną z serii Tony Hawk's Pro Skater” w historii, a teraz ujawniono dokładny wynik – gracze kupili 1 mln egzemplarzy.

Mieliście okazję zagrać w Tony Hawk's Pro Skater 1+2? Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją.

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions