Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2021 15:46
Back 4 Blood
503V

Back 4 Blood pokazuje system kart. Twórcy Left 4 Dead chcą zapewnić duże zróżnicowanie rozgrywki

Każdy sieciowy shooter nastawiony na kooperację potrzebuje dużego zróżnicowania misji, ponieważ pewnym momencie powtarzalność zabawy może znużyć nawet największych fanów pozycji. Turtle Rock Studios chce w Back 4 Blood zaoferować system kart, który ma sprawić, że nasze kolejne sesje będą odpowiednio angażujące.

Twórcy Back 4 Blood zdają sobie sprawę, jak ważna jest regrywalność w produkcji, więc postanowili bardzo dokładnie przedstawić graczom mechanikę, która ma sprawić, że będziemy chętnie wracać do pozycji.

W Back 4 Blood to właśnie za pomocą kart zmienimy poziom wyzwań, usprawnimy nasze możliwości, ale także dostosujemy mutacje przeciwników, co ma znacząco wpłynąć na rozgrywkę. Gracze będą mogli nawet tworzyć różne zestawy ulepszeń, dzięki którym będziemy przykładowo szybciej wskrzeszać współtowarzyszy broni lub nasza postać otrzyma szereg bonusów do walki za pomocą miecza.

Czy taka propozycja sprawi, że fani kooperacyjnego strzelania będą stale wracać do Back 4 Blood? Trudno powiedzieć, ale jak widać Turtle Rock Studios ma pomysł na swoją pozycję i zamierza właśnie na tym systemie oprzeć swoją grę.

Najnowszy materiał pozwala nam również spojrzeć na sporo fragmentów z Back 4 Blood i akcje z dziesiątkami wrogów wyglądają świetnie.

Warto przypomnieć, że twórcy Back 4 Blood otrzymali dodatkowy czas na dopracowanie gry. Wcześniej mieliśmy okazję spojrzeć na dłuższy gameplay.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Back 4 Blood Turtle Rock Studios Warner Bros. Interactive Entertainment