Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2020 19:53
Back 4 Blood
1149V

Back 4 Blood na rozgrywce. Zobaczcie gameplay z nowej gry autorów Left 4 Dead

Na The Game Awards zaprezentowano Back 4 Blood i już dzisiaj możemy sprawdzić gameplay z nowej gry studia Turtle Rock Studios. Twórcy powracają do koncepcji Left 4 Dead i najnowsza propozycja powinna trafić w gust fanów legendarnej serii Valve.

Zdecydowanie za długo czekaliśmy na pokaz Back 4 Blood. Twórcy na szczęście nie żartowali i faktycznie wracają do swoich najlepszych czasów, by zaproponować graczom wymagającą, kooperacyjną strzelankę, podczas której śmiałkowie będą wykonywać szereg zróżnicowanych misji. Tytuł zadebiutuje w przyszłym roku, ale już dzisiaj możemy się przekonać, jak wygląda rozgrywka.

Turtle Rock Studios prowadzi właśnie transmisję, podczas której deweloperzy opowiadają o swojej propozycji, a jednocześnie pierwsi gracze mogą wypróbować grę. Właśnie rozpoczęła się alfa Back 4 Blood, do której zostali zaproszeni wybrani entuzjaści gatunku – trzeba jednak pamiętać, że jest to bardzo ograniczona zabawa i zawartość jest tutaj skromna.

Czy warto interesować się Back 4 Blood? Trudno powiedzieć, czy w 2021 roku koncepcja Left 4 Dead odniesie sukces, ale łatwo można dostrzec, że deweloperzy czerpią ze swojego dorobku wracając na „stare śmieci”. Mam wrażenie, że sympatycy serii L4D muszą zacierać rączki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Back 4 Blood gameplay Turtle Rock Studios