Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2021 14:44
Necromunda: Hired Gun
744V

Necromunda: Hired Gun na przeładowanym informacjami materiale. Twórcy zachęcają do gry

Od czasu do czasu na rynku pojawiają się produkcje, które nie prezentują wybitnej oprawy, ale potrafią zachęcić do gry przez dobry gameplay. Mam szczerą nadzieję, że właśnie takim tytułem będzie Necromunda: Hired Gun, ponieważ gra otrzymała kolejny materiał, który wygląda przyzwoicie.

Necromunda: Hired Gun zostało zaprezentowane na ciekawym materiale, ponieważ Focus Home Interactive zebrało informacje o grze i przedstawiło wszystko w przyzwoity sposób. Zwiastun potwierdza, że jest to pierwszoosobowy shooter nastawiony wyłącznie na kampanię single-player, ale jednocześnie wydawca podkreśla, że nie jest to pozycja z segmentu AAA.

Za strzelanke odpowiada mniejsze studio, które nie mogło zapewnić najpiękniejszych terenów, ale deweloperzy mają sporo pasji i otrzymali szansę rozwijania uniwersum Warhammera. Ich propozycja będzie nastawiona na kontrakty, a podczas misji wykorzystamy szereg broni, zróżnicowane gadżety oraz czworonożnego kompana.

Necromunda: Hired Gun już wcześniej było prezentowane na dobrych trailerach, a najnowsza prezentacja tylko potwierdza, że Streum On Studio może zapewnić przynajmniej przyzwoitą propozycję. To na pewno nie będzie najpiękniejsza gra roku, ale może nam zapewnić kilka nieprzespanych nocy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive Necromunda: Hired Gun Streum On Studio