Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2021 19:32
CS:GO z nowym rekordem
2575V

CS:GO z nowym rekordem. Skin do broni kupiony za ponad 462 tysiące zł

Valve wprowadziło dzisiaj kontrowersyjne zmiany na serwerach CS:GO, ale wydawca nie musi się martwić o zainteresowanie swoją grą. Właśnie padł nowy rekord sprzedaży pojedynczego skina przez oficjalny sklep produkcji. Gracz zapłacił za cyfrową broń ponad 450 tysięcy zł.

Społeczność Counter-Strike: Global Offensive chętnie wydaje pieniądze na nowe skórki, co bardzo dobrze wpływa na wyniki Valve. Korporacja nawet podejmując kolejne kontrowersyjne kroki związane z aktualizacjami gry nie musi się martwić, ponieważ CS:GO ma gigantyczne grono fanów, którzy chętnie inwestują pieniądze w produkcję.

Godzinę temu padł rekord największej sprzedaży w historii CS:GO, która została przeprowadzona za pośrednictwem oficjalnego rynku. Kolekcjoner kupił skin do broni za 122 030 dolarów (462 493 zł).

Jak widać niektórzy gracze nie mają problemów ze sprawianiem sobie bardzo drogich prezentów, a takie ruchy na pewno napędzają cały rynek. Gracze mają nadzieje, że wylosują podobny sprzęt w skrzynkach i będą mogli go sprzedać i dorobić się gigantycznych pieniędzy.

Mieliście okazję kupić kiedyś droższe skórki?

Źródło: Twitter: ohnePixel

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive cs:go rekord skin Valve