Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2021 17:03
Destiny 2 Sezon Bezkresnej Nocy
620V

Destiny 2 z kolejnymi nowościami. Bungie prezentuje Sezon Bezkresnej Nocy

Bungie nie marnuje czasu i prezentuje kolejne nowości do Destiny 2. Gracze mogą szykować się na Sezon Bezkresnej Nocy, podczas którego zainteresowani sprawdzą między innymi nową aktywność. Całość została zaprezentowana na zwiastunie.

Już 11 maja rozpocznie się Sezon Bezkresnej Nocy na serwerach Destiny 2 i gracze powrócą do najazdu Szklany Skarbiec z oryginalnej gry Destiny, ale to dopiero początek nowości. Twórcy przygotowali także aktywność dla sześciu graczy nazwaną Obejście, a podczas rozgrywki śmiałkowie zgarną nowy sprzęt. Zmagania zakończą się dopiero 24 sierpnia.

„Weksowie zagrażają bezpieczeństwu wszystkich, którzy mieszkają w Ostatnim Mieście, pogrążając sanktuarium ludzkości w bezkresnej nocy. Strażnicy muszą połączyć siły z Mithraxem, Kellem Rodu Światła, który nauczy ich sztuki Uświęconego Składacza. Tylko od Straży Przedniej zależy, czy wykorzystają nową technologię Składacza, aby zniszczyć symulację i przywrócić dzienne światło”.

W trakcie Sezonu Bezkresnej Nocy Strażnicy będą brać udział w cotygodniowej misji Wymazanie, podczas której zainteresowani odkryją i wykorzystają luki w sieci Weksów, aby zniszczyć ją od środka.

Twórcy potwierdzili również, że za darmo dla wszystkich graczy zostanie udostępniony nowy system, który pozwoli fanom na zdobienie pancerzy Strażników. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają również natychmiastowy dostęp do egzotycznej broni bocznej stazy Kriostezja 77K, uniwersalnych zdobień sezonu, dopalaczy PD, które przyspieszą zdobywanie rang sezonowych i odblokowywanie związanych z nimi nagród i nie tylko.

Warto przypomnieć, że Bungie do 2025 roku ma zapewnić zupełnie nową produkcję.

Tak prezentuje się pełna lista nowości:

Destiny 2 Sezon nowości

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2