Iza Łęcka Iza Łęcka 04.05.2021 10:53
Watch Dogs Legion
887V

Watch Dogs Legion z pierwszą wielką aktualizacją. Ubisoft promuje nowości na zwiastunie

Ubisoft w końcu przedstawił pierwszą aktualizację do Watch Dogs Legion – pliki już dzisiaj zostaną udostępnione graczom. Na najnowszym zwiastunie ujawnione zostały nowości, wśród których można wyróżnić nowe misje oraz operatorów.

Premiera Watch Dogs Legion była dopiero początkiem, a Ubisoft zdecydował się dodać do gry sieciowy tryb. Dzisiaj na serwerach wyląduje pierwsza i od dawna oczekiwana aktualizacja, która zaoferuje sympatykom misji w Londynie między innymi nowe wyzwania.

Title Update 4.0 wprowadzi do pozycji dwóch operatorów, możliwość rozbudowanej personalizacji postaci, 5 kolejnych umiejętności dla mieszkańców angielskiej metropolii, 3 misje w kooperacji, 5 solowych wyzwań oraz 2 gadżety do kooperacji. Co więcej, posiadacze Przepustki Sezonowej mogą również zapoznać się z nową bohaterką (Miną Sidhu) oraz fabularną misją (Swipe Right). Grywalna postać posiada umiejętność władania ludzkim umysłem, co powinno znacząco wpłynąć na rozwiązania niektórych zadań, natomiast wspomniana Swipe Right opowie o spisku z egipskim ministrem, mającym na celu nielegalną sprzedaż antyków.

Nowości zostały zaprezentowane na poniższym zwiastunie – zobaczycie tutaj wszystkie aktywności przygotowane przez deweloperów.

Zapowiada się, że ekipa Ubisoftu rozpoczęła rozwój Watch Dogs Legion, a w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych atrakcji – darmowa aktualizacja zawierająca więcej trybów PvP oraz nową operację zostanie udostępniona już pod koniec maja. Twórcy zapowiedzieli również przygotowanie aktualizacji, dzięki której tytuł zadziała na nowych konsolach w 60 klatkach na sekundę.

 

Źródło: https://wccftech.com/watch-dogs-legion-update-4-0-solo-co-op-missions-heroes-operatives/

Tagi: aktualizacja Ubisoft Watch Dogs Legion