Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2021 17:14
Watch Dogs Legion Online
784V

Watch Dogs Legion Online dostępne na konsolach. Premierowy zwiastun pokazuje darmowy tryb

Ubisoft zaprasza graczy na darmową aktualizację do Watch Dogs Legion. Londyńczycy mogą teraz brać udział w grupowych misjach i wspólnymi siłami mierzyć się z przeciwnikami. Sprawdźcie zwiastun i przygotujcie się na rozgrywkę.

Watch Dogs Legion zadebiutował na rynku w ubiegłym roku, ale Ubisoft zamierza rozwijać grę oferując graczom między innymi nowe tryby. Na dobry początek otrzymaliśmy sieciową zabawę – wariant rozgrywki jest od dzisiaj dostępny na konsolach. W przyszłości aktualizacja zostanie dodana na PC.

Twórcy zapowiadają „nową generację czteroosobowej współpracy”, która rozegra się oczywiście na ulicach Londynu. Teraz śmiałkowie wyruszą na wspólne misje i wybranie dobrej postaci może okazać się kluczowe, ponieważ każda osoba w zespole będzie odgrywać rolę – dzięki podjętym wyborom możemy w ciekawy sposób ukończyć misje.

W Watch Dogs Legion pojawił się także tryb deathmatch, który pozwoli graczom rywalizować w pojedynkach PVP – możemy podejrzewać, że w przyszłości deweloperzy zapewnią kolejne warianty rozgrywki.

Nasza redakcja otrzymała wczesny dostęp do sieciowego Watch Dogs Legion – w tym miejscu znajdziecie nasze wrażenia z gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: trailer Ubisoft Watch Dogs Watch Dogs Legion zwiastun