STALKER 2 to zabawa nawet na 200-300 godzin. Twórcy zaoferują ogromną zawartość

Gry
1623V
STALKER 2 to zabawa nawet na 200-300 godzin. Twórcy zaoferują ogromną zawartość
Mateusz Wróbel | 03.05.2021, 20:07

Osoba w GSC Game World, odpowiedzialna za relacje ze społecznością, oznajmiła w wywiadzie dla GamingBolt, że STALKER 2 wystarczy minimum na 200 godzin.

Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami,  będzie bardzo długą grą i zaoferuje aż kilka zakończeń. Produkcja od ukraińskich twórców pierwotnie trafi na Xboksa Series X|S oraz komputery osobiste, a według wczorajszych przecieków, trzy miesiące później (warto zaznaczyć, że czas ten mógł zostać wydłużony, bo dokument został opublikowany parę miesięcy temu) na PS5.

Redakcja GamingBolt opublikowała na swojej stronie kolejny wywiad z menadżerem ds. komunikacji ze społecznością w GSC Game World - Zakharem Bocharovem. Pytany stwierdził, że STALKER 2 będzie naprawdę długą grą i nawet interesując się jedynie wątkiem fabularnym, w postapokaliptycznej pozycji spędzimy dziesiątki godzin.

Jeśli jednak zainteresujemy się wątkami pobocznymi i dokładną eksploracją, to możemy być pewni, że spędzimy z kontynuacją hitu z 2007 roku nawet setki godzin. Wierząc w jego słowa - wymaksowanie STALKER-a 2 zajmie minimum ponad 200 godzin.

Źródło: https://gamingbolt.com/s-t-a-l-k-e-r-2-will-be-a-very-long-game-with-hundreds-of-hours-of-content

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper