Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.05.2021 17:32
God of War Ragnarok
3400V

God of War Ragnarok przedstawiany przez Barloga? Twórca opublikował nowe zdjęcie, które fani chcą rozszyfrować

Cory Barlog ponownie bawi się z fanami, aktualizując swój profil na Twitterze o interesującą grafikę pochodzącą z serii God of War.

God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na świecie. Zgodnie z trailerami z poprzedniego roku, jest ona planowana jeszcze na ten rok, a w porównaniu chociażbyGran Turismo 7, nie została ona obecnie przeniesiona na 2022 rok, co może oznaczać, iż Santa Monica Studio robi wszystko, aby umożliwić zainteresowanym wcielić się w Kratosa jak najszybciej.

Atmosferę wokół najnowszej odsłony marki podgrzał Cory Barlog, który postanowił lekko odświeżyć swój profil na Twitterze. Autor zaktualizował swoją grafikę w tle (wrzucam ją poniżej w pełnych rozmiarach), która przedstawia głównych bohaterów z God of War (2018).

Na pierwszy rzut oka - nie ma w niej nic nadzwyczajnego. Jednakże fani serii zaczęli bliżej się jej przyglądać, odkrywając przy tym parę smaczków. Jeden z nich to symbole runiczne namalowane na każdym kielichu, prawdopodobnie ustawione w taki sposób, aby przekazać odbiorcom jakąś wiadomość. Niestety, ale obecnie żaden z internautów nie dowiedział się, co ich ustawienie dokładnie oznacza.

Inne detale, tym razem pochodzące od Redditora posługującego się pseudonimem huxainsyed, wskazują, że na obrazie został ukazany również Thor. Gdzie znajduje się jego sylwetka? Po prawej stronie od Kratosa, tuż przy oknie. Jak już dobrze powinni domyślać się fani marki, bóg burz i piorunów odegra w God of War Ragnarok główną rolę.

Jeśli uda Wam się odkryć coś interesującego na powyższym obrazku, obowiązkowo dajcie o tym znać w sekcji komentarzy!

Źródło: https://gamerant.com/god-of-war-cory-barlog-ragnarok-image-teaser/

Tagi: God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment