Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2021 14:55
Returnal aktualizacja
853V

Returnal otrzymał nowy patch. Twórcy nie tracą czasu i eliminują błędy

Studio Housemarque nie traci czasu. Twórcy wydali właśnie pierwszy patch do Returnal po premierze gry, którego zadaniem jest wyeliminowanie problemów produkcji. Autorzy aktualnie nie zmienili systemu związanego z zapisem rozgrywki.

W zeszłym tygodniu Returnal otrzymał premierową aktualizacje, która jednak została dodana na serwery przed piątkiem. W rezultacie dzisiejszy patch to pierwsza łatka dostępna już po debiucie najnowszej, ekskluzywnej pozycji przygotowanej wyłącznie na PlayStation 5.

Łatka zajmuje zaledwie 1GB, jednak studio nie przedstawiło kompletnej listy przygotowanych zmian. Są to zapewne poprawki, których zadaniem jest wyeliminowanie niedogodności:

Studio potwierdziło wcześniej informacje, że crashe w Returnal nie są związane z samym tytułem, a platformą. Możliwe, że to właśnie Sony będzie musiało zadbać o nowy firmware, który pozwoli wszystkim graczom w spokoju poznawać tajemniczą opowieść wykreowaną przez Housemarque.

Co jednak istotne: aktualizacja nie zmienia sposobu zapisu. Twórcy wspomnieli, że słyszą opinie społeczności, ale trudno powiedzieć, czy możemy liczyć na zmianę decyzji deweloperów.

Źródło: https://mp1st.com/news/returnal-update-01-003-001-may-3-fires-out

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment