Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.05.2021 15:30
Invincible od Amazona kolejne sezony
628V

Invincible dostanie kolejne dwa sezony. Adaptacja genialnego komiksu cieszy się sporym zainteresowaniem

Wygląda na to, że Amazon jest bardzo zadowolony z tego, jak wypadł pierwszy sezon animowanej adaptacji genialnego komiksu od Roberta Kirkmana - zamówiono już dwie kolejne partie odcinków.

Serial "Invincible" to bez wątpienia jedna z najlepszych rzeczy, jakie debiutowały ostatnio na Prime Video. Już sam zwiastun zapowiadał, że twórcy zamierzają z wielkim poszanowaniem podejść do materiału źródłowego, jakim są komiksy Roberta Kirkmana. Nie zabrakło więc brutalności, zawiłej fabuły i licznych zwrotów akcji. Przedwczoraj wreszcie ukazał się ostatni odcinek, a oceny pokazują, że fani są zachwyceni.

Nie może więc zaskakiwać, iż od razu poinformowano nas o tym, że zamówiono dwa kolejne sezony! Wiadomość pojawiła się na oficjalnym profilu serialu, na Twitterze. I błyskawicznie rozpaliła wszystkich fanów. Na temat przedłużenia animowanej adaptacji wypowiedział się także sam Robert Kirkman, który nie krył zachwytu takim obrotem spraw ze strony Amazona:

Jestem niezmiernie wdzięczny Amazonowi za wsparcie i poświęcenie, które włożyli w Invincible. Komiks to tak naprawdę list miłosny do samego gatunku, który obserwowaliśmy od dzieciństwa - z tego względu obserwowanie animacji było naprawdę ekscytujące. Nie możemy się doczekać, aby kontynuować tę historię przez co najmniej dwa kolejne sezony.

Cóż, widzowie bez wątpienia będą podobnież uszczęśliwieni. Wystarczy spojrzeć na oceny pierwszego sezonu na stronach z opiniami w Internecie. Na Rotten Tomatoes jest aż 96% ocen pozytywnych od krytyków i 91% takich od widowni. Mówimy o naprawdę jakościowej produkcji, którą warto obejrzeć - całość jest dostępna na Prime Video.

Źródło: https://variety.com/2021/tv/news/invincible-renewed-season-2-amazon-1234963347/

Tagi: Amazon Invincible komiks Prime Video Robert Kirkman serial