Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.10.2020 15:30
Invincible zwiastun Prime Video
674V

Invincible na pierwszym zwiastunie! Znakomity komiks Roberta Kirkmana doczeka się animacji

Świetna informacja dla wszystkich fanów superbohaterskiego uniwersum autorstwa Roberta Kirkmana - Amazon wypuścił właśnie do sieci pierwszy zwiastun produkcji! 

Amazon pokazał już przez "The Boys", że potrafią zrobić genialny serial traktujący o superherosach - ów był bowiem tym, czego wielu fanom takiej tematyki brakowało. Teraz okazuje się, że platforma jest już coraz bliżej wypuszczenia dla szerokiej widowni serialu animowanego z nieco innego uniwersum, które może jednak wciągnąć nawet bardziej, niż to wspomniane wyżej. 

Mowa oczywiście o "Invincible", za którego stworzeniem stoi Robert Kirkman. Ten sam mężczyzna, który jest autorem choćby niezwykle popularnego "The Walking Dead". Już od jakiegoś czasu pojawiały się informacje na temat potencjalnej ekranizacji przygód Marka Graysona, ale wciąż nie dane nam było zobaczyć, jak projekt mógłby wyglądać. 

Sytuacja utrzymywała się aż do wczoraj, gdy to Amazon zdecydował się wypuścić pierwszy oficjalny zwiastun nadchodzącej animacji. Nie ma co się oszukiwać - wygląda genialnie! Co ciekawe, całość kierowana jest do dorosłego odbiorcy, więc prawdopodobnie nie zabraknie ostrych i krwawych momentów, których tomy komiksowe są pełne. 

Na ten moment wciąż niewiele wiemy o potencjalnej premierze, oprócz tego, że ta będzie miała miejsce na pewno na platformie Prime Video i najwidoczniej w 2021 roku. Jest na co czekać - jako fan komiksu gwarantuję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, poziom będzie bardzo wysoki. 

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/news/invincible-teaser-trailer-released/

Tagi: Amazon Invincible komiks Robert Kirkman serial