Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.05.2021 14:30
Zelda remaster na Nintendo Switch
1487V

Zelda: Ocarina of Time i Zelda: Majora's Mask jeszcze w tym roku? Zaskakujące doniesienia o grach na Switcha

Intrygujące plotki poniosły się po Internecie i zdają się sugerować, że jeszcze w tym roku fani Nintendo mogą doczekać się odświeżeń dwóch genialnych tytułów o przygodach Linka.

Tytuły z serii The Legend of Zelda to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwane gry przez masę fanów Nintendo - szczególnie po tym, jak genialne okazało się The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Nie można być więc zaskoczonym, jak mocno wyczekuje się nadchodzącego odświeżenia Skyward Sword oraz faktem, że cały czas pojawiają się nowe doniesienia na temat remake'ów.

Jakiś czas temu mogliśmy czytać o planach odnowienia The Legend of Zelda: Twilight Princess i The Wind Waker na Nintendo Switch, a teraz pojawiły się doniesienia w kwestii dwóch innych, kultowych projektów. Tym razem mówi się o The Legend of Zelda: Ocarina of Time oraz The Legend of Zelda: Majora's Mask! Informacje podał znany insider, który kryje się pod nazwą NateDrake.

Wspomniał on, iż z okazji 35-lecia serii może pojawić się zestaw, który będzie odpowiednikiem kolekcji Super Mario All-Stars - w jego skład miałyby wejść Twilight Princess oraz Wind Waker. Jeśli chodzi natomiast o Ocarina of Time i Majora's Mask, twierdzi, że nie będą one częścią zestawu, ale oddzielnymi projektami, które pojawią się w sklepach do końca 2021 roku!

I choć brzmi to całkiem realnie - szczególnie w kontekście pojawienia się Nintendo na nadchodzącym E3, to trzeba podejść do tych informacji z dystansem. To wciąż zaledwie plotki i jak bardzo źródło nie byłoby wiarygodne, dopóki nie otrzymamy oficjalnych doniesień, warto traktować takie wiadomości z odpowiednią dozą zaufania.

Źródło: https://gamerant.com/zelda-ocarina-of-time-majoras-mask-switch-leak/

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Ocarina of Time