Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2021 17:05
Xbox FPS Boost
1980V

Xbox FPS Boost ma wkrótce działać z ponad 50 kolejnymi grami. Xbox Series X|S zapewni lepszą rozgrywkę

Microsoft ma wkrótce przedstawić wielką listę gier, które wykorzystają funkcję Xbox FPS Boost i zapewnią graczom płynniejszą rozgrywkę. Posiadacze Xboksów Series X|S mogą szykować się na nową jakość.

Microsoft systematycznie zbiera pochwały za Xbox FPS Boost i ostatnio informowaliśmy, że kolejne gry na Xboksach Series X|S działają w 120 klatkach na sekundę. Amerykański gigant wykorzystał technologię, by ulepszyć produkcje Bethesdy oraz Electronic Arts.

Teraz jednak możemy szykować się na kolejne ogłoszenia. Tom Warren, który często publikuje teasery dotyczące planów Microsoftu, wspomniał, że ponad 50 gier z wstecznej kompatybilności otrzyma wsparcie Xbox FPS Boost. Nie znamy jeszcze konkretnej listy, ale możemy podejrzewać, że także tym razem pozycje będą działać w 60 lub nawet 120 fps.

Zastanawiająca jest w tym wypadku liczba ulepszonych pozycji, ponieważ wiele na to wskazuje, że zespół odpowiedzialny za Xbox FPS Boost radzi sobie coraz lepiej i może wkrótce znacznie szybciej poprawiać jakość rozgrywki na konsolach aktualnej generacji.

Xbox FPS Boost to zdecydowanie jedna z największych niespodzianek Microsoftu od premiery Xboksów Series X|S, ponieważ funkcja faktycznie upłynnia rozgrywkę i zapewnia nową jakość.

Źródło: https://gamingbolt.com/over-50-more-games-could-be-getting-fps-boost-on-xbox-series-x-s-soon-rumour

Tagi: FPS Boost Xbox FPS Boost xbox series x|s