Iza Łęcka Iza Łęcka 16.03.2021 08:55
Fallout 4 FPS Boost
2014V

Xbox Series X|S oferuje nową jakość dzięki FPS Boost. Test prezentuje rozgrywkę w grach Bethesdy

Od wczoraj gracze mogą sprawdzać nową jakość rozgrywki w pięciu wybranych pozycjach Bethesdy. Microsoft zadbał o funkcję FPS Boost, dzięki której między innymi w Fallout 4 doświadczymy płynniejszej animacji. Sprawdźcie test potwierdzający stałe 60 klatek na sekundę.

Korzystając z możliwości nowych Xboksów, korporacja z Redmond zachęca do grania w produkcje swoich najnowszych zespołów. Wczoraj potwierdzono FPS Boost w pięciu tytułach stworzonych przez studia Bethesdy, dzięki czemu już dzisiaj możemy ujrzeć, jak Dishonored, Skyrim, Fallout 4, Fallout 76 oraz Prey działają z wykorzystaniem nowej funkcji.

Najnowszy materiał pokazuje, że posiadacze Xboksów Series X i Xboksów Series S mogą spodziewać się znacznie płynniejszego gameplayu. Jak zapewniają przedstawiciele Microsoftu, większa płynność powinna wpłynąć na immersję i podkręcić wrażenia płynące z rozgrywki – przy wykorzystaniu FPS Boost współpracowali również deweloperzy odpowiedzialni za tytuły, wszystko po to, by utrzymać oryginalne doświadczenie. Gry działają o wiele lepiej w 60 klatkach na sekundę, co na pewno przyniesie pozytywne wrażenia graczom, którzy zamierzają powrócić do pozycji. Warto zwrócić uwagę, że wszystkie te tytuły są dostępne w abonamencie Xbox Game Pass.

Zgodnie z zapowiedziami Amerykanów część produkcji działa w mniejszej rozdzielczości, co jednak nie powinno stanowić dużej niedogodności dla użytkowników, dla których najważniejsza jest płynność rozgrywki. Funkcję FPS Boost możemy wyłączyć w opcjach konsoli.

Źródło: YouTube.com

Tagi: FPS Boost Microsoft Xbox xbox series x|s