Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2021 15:01
Hood: Outlaws & Legends
663V

Hood: Outlaws & Legends na dłuższej rozgrywce. Twórcy pokazują zmagania

Hood: Outlaws & Legends zmierza na rynek, więc deweloperzy przygotowali dłuższy materiał, który pokazuje czystą rozgrywkę. Studio opowiada o zmaganiach i szykuje śmiałków na zbliżające się pojedynki.

10 maja twórcy Hood: Outlaws & Legends otworzą serwery sieciowej produkcji, która zaproponuje nietypowy gameplay. Zespół postawił na pojedynki dwóch grup, ale w trakcie starć zainteresowani zmierzą się również z ekipą sterowaną przez sztuczną inteligencję.

Gracze wcielą się w różne postacie, które posiadają unikalne zdolności i to właśnie dobre wykorzystanie umiejętności pozwoli rywalizować w rozbudowanych meczach. Poniższy materiał dobrze przedstawia jeden z trybów, a jednocześnie potwierdza, że deweloperzy ze studia Sumo Digital wpadli na niecodzienny pomysł związany z pojedynkami.

Trudno powiedzieć, czy Hood: Outlaws & Legends może osiągnąć sukces, ale trzeba zauważyć, że pozycja zadebiutuje w bardzo spokojnym okresie i niektórzy gracze zainteresowani produkcjami nastawionymi na sieciową rywalizacje mogą sięgnąć po grę.

Warto przypomnieć, że twórcy wcześniej ujawnili plany dotyczące rozbudowy Hood: Outlaws & Legends oraz opublikowali między innymi ciekawy zwiastun gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive Hood: Outlaws & Legends Sumo Digital