Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.04.2021 13:54
Hood: Outlaws & Legends. Przegląd atrakcji gameplayowych w zwiastunie
595V

Hood: Outlaws & Legends. Przegląd atrakcji gameplayowych w zwiastunie

Jedną z ciekawszych gier, które uderzą na rynek w maju jest Hood: Outlaws & Legends. Gra właśnie doczekała się nowego trailera.

Hood: Outlaws & Legends tym razem otrzymało materiał wideo, w którym deweloperzy oprowadzają nas po najważniejszych atrakcjach gameplayowych gry.

W najświeższym zwiastunie możemy się dokładnie przyjrzeć mechanizmom i systemom, napędzającym multiplayerowe starcia z Hood: Outlaws & Legends. Co warto podkreślić - gra działa w systemie PvEvP, co znaczy, że powalczymy nie tylko z innymi graczami, ale też strażnikami zarządzanymi przez SI. Esencja zabawy "w Robin Hooda" jest prosta - skrzyknąć się w drużynę, pokonać strażników (motywy PvE) i zgarnąć złoto - jednocześnie unikając ekipy prowadzonej przez innych graczy.

W tytule nie zabraknie wielu różnych klas bohaterów - chociażby bardzo silnego fizycznie, ale powolnego Brawlera czy zwinnego łucznika w postaci Rangera.

Kiedy w to zagramy? Większość z nas rozpocznie rozgrywkę już 10 maja 2021 roku. Trzy dni wcześniej do zabawy dorwą się osoby, które skusiły się na złożenie zamówień przedpremierowych.

Tagi: Focus Home Interactive Hood: Outlaws & Legends Sumo Digital