Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2021 20:41
Iron Harvest Operation Eagle
507V

Iron Harvest otrzyma duży dodatek Operation Eagle. Poznajcie wszystkie szczegóły i sprawdźcie grę za darmo

Twórcy Iron Harvest nie zakończyli prac nad wielką strategią. Już w przyszłym miesiącu do gry trafi duże rozszerzenie, które pozwoli graczom zapoznać się z zupełnie nową frakcją. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zwiastun.

Iron Harvest trafiło na rynek we wrześniu ubiegłego roku, ale premiera gry zapoczątkowała wielki rozwój produkcji – twórcy systematycznie oferowali bezpłatne rozszerzenia, dzięki którym zainteresowani mogli zapoznać się z między innymi nowymi trybami.

Teraz jednak nadszedł czas pierwszego, dużego rozszerzenia i Operation Eagle trafi na rynek 27 maja i dodatek zostanie udostępniony w cenie 19,99 euro. Studio potwierdziło, że gracze otrzymają możliwość kupienia DLC w sklepie Epic Games Store oraz na GOG-u, ale na Steam pojawi się „ekskluzywna samodzielna wersja”.

„Ta wersja nie będzie wymagała podstawowego wydania do grania w unikalną zawartość dodatku, kampanii, trybu współpracy i trybu dla wielu graczy z dwiema frakcjami „Usonia” i „Polania”. Zawartość podstawowej gry Iron Harvest (oryginalne kampanie, frakcja Roswietów, frakcja Saksonii i mapy wyzwań) będzie dostępna do dokupienia jako DLC dla tej samodzielnej wersji Steam”.

Najważniejszym elementem rozszerzenia jest bez wątpienia nowa Frakcja – gracze będą mogli sprawdzić w akcji „Amerykański Związek Usonii”, który choć uniknął Wielkiej Wojny, to jednak stał się potęgą gospodarczą i militarną, ignorowaną przez stare elity europejskie. Tak prezentuje się pełna zawartość dodatku:

  • Nową frakcję Usonii z ponad 20 nowymi jednostkami
  • Kampanię Usonii (dla jednego gracza i we współpracy z drugą osobą)
  • Trzech nowych, grywalnych bohaterów
  • Nowych sprzymierzeńców z sekretnej, nieujawnionej jeszcze frakcji
  • Nowe latające jednostki dla wszystkich frakcji
  • Nowe budynki i obronę przeciwlotniczą dla wszystkich frakcji
  • Nowe mapy do trybu dla wielu graczy
  • Mnóstwo nadchodzących nowych skórek i sezonów!

Twórcy Iron Harvest nie zamierzają dzielić serwerów i w sieciowych pojedynkach każdy będzie miał dostęp do nowych jednostek, budynków oraz map. Jednocześnie wystartował darmowy weekend z Iron Harvest na Steam – gracze od 3 maja (19:00) mogą sprawdzać pozycję.

Warto dodać, że choć strategia jest aktualnie dostępna na PC, to jednak nadal trwają prace nad konsolowym wydaniem, które ma trafić na rynek w 2021 roku. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun Iron Harvest Operation Eagle.

Przeczytajcie naszą recenzję Iron Harvest.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Deep Silver Iron Harvest KING Art Games