Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2021 10:31
Cyberpunk 2077
4597V

Cyberpunk 2077 po aktualizacji 1.22. Test płynności na PS4, XOne, PS5 i XSX|S

CD Projekt RED opublikował wczoraj nowy hotfix do Cyberpunka 2077, który został wprowadzony na konsolach, komputerach osobistych oraz Stadii. W Sieci pojawiły się materiały pokazujące jakość rozgrywki po aktualizacji.

Cyberpunk 2077 korzystnie wpłynął na wygenerowane przez CD Projekt rekordowe wyniki finansowe, jednak deweloperzy bez ustanku naprawiają grę, opracowując nowe aktualizacje. Wczoraj został opublikowany hotfix 1.22, który jest potwierdzeniem, że polski zespół skupia się na usprawnieniu doświadczenia płynącego z rozgrywki w Night City, zapewniając znacznie lepsze wrażenia.

Możemy podejrzewać, że wprowadzone udogodnienia mają przyczynić się do zmiany decyzji Sony i powrotu Cyberpunk 2077 do katalogu PlayStation Store. Tytuł Polaków został usunięty ze sklepu Sony w zeszłym roku, co mogło niezwykle negatywnie wpłynąć na zainteresowanie grą na wszystkich platformach.

Cyberpunk 2077 nadal nie działa idealnie na PlayStation 4 i Xboksie One – gracze wciąż nie mogą oczekiwać stałych 30 klatek na sekundę, co więcej, pojawiają się opinie, że tytuł trapią kolejne niedogodności związane z zawieszaniem rozgrywki. Przed autorami jeszcze sporo pracy, by doprowadzić pozycję do oczekiwanej przez publikę jakości. Jak podkreślono podczas ostatniego spotkania z inwestorami, 20% pracowników CD Projekt RED skupia się na dopracowaniu historii V. Poniżej możecie sprawdzić porównanie prezentujące gameplay po najnowszej aktualizacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077