Xbox Game Pass w maju zaoferuje 4 ciekawe gry. Poznaliśmy pierwsze tytuły

News
2956V
Xbox Game Pass w maju zaoferuje 4 ciekawe gry. Poznaliśmy pierwsze tytuły
Iza Łęcka | 28.04.2021, 11:08

Microsoft powinien wkrótce ujawnić zestawienie pozycji zmierzających do Xbox Game Pass w pierwszej połowie maja, tymczasem obecnie możemy potwierdzić aż cztery tytuły, jakie zasilą katalog usługi. Amerykanie zaoferują trzy premierowe produkcje.

Już na początku tygodnia informowaliśmy naszą społeczność o Dragon Quest Builders 2 oraz Knockout City, które zadebiutują w maju na Xboksach i trafią do Xbox Game Pass. To jednak nie koniec atrakcji dla subskrybentów abonamentu, gdyż dzięki informacjom od zewnętrznych firm poznaliśmy dwie następne propozycje.

W maju ofertę EA Play, a tym samym Xbox Game Pass Ultimate, zasili FIFA 21 – piłka nożna od EA Sports wciąż cieszy się sporą popularnością, a gracze przystąpią do rozgrywki na wirtualnych boiskach na około 5 miesięcy przed premierą następnej odsłony. To bardzo dobry moment na przygotowanie się do zbliżającego się nowego sezonu.

Co więcej, The Wild at Heart zadebiutuje 20 maja i będzie od premiery dostępne w Xbox Game Pass. Gra studia Moonlight Kids to przygodówka z elementami strategii oraz zręcznościówki skupiająca się na historii 12-letniego chłopca, który wspólnie z przyjacielem trafia do zapomnianego królestwa Deep Woods. Gameplay z produkcji można sprawdzić poniżej.

Amerykanie niebawem przedstawią pełniejszą listę gier, jednak już omówione pozycje pokazują, że maj zapowiada się równie ciekawie dla abonentów. Warto przypomnieć, że zgodnie z wypowiedzią twórcy DiRT 5,  Xbox Game Pass zapewnił produkcji Codemasters „szokująco dużą” liczbę zaangażowanych odbiorców.

Źródło: https://gamingbolt.com/microsoft-announces-4-new-games-coming-to-game-pass-in-may

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper