Iza Łęcka Iza Łęcka 28.04.2021 07:36
PS Plus
9396V

PS Plus na maj wyciekło? Poznaliśmy 2 gry przygotowane przez Sony dla PS4 i PS5

W Sieci zawitała lista uwzględniająca dwie z trzech gier PS Plus na maj. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że to właśnie wskazane pozycje zostaną dzisiaj przedstawione przez Japończyków. Jeśli informacja okaże się prawdziwa, producent PlayStation może przygotować graczy na premierę nowego Battlefielda.

Od kilku miesięcy Sony udostępnia społeczności PlayStation Plus niezwykle interesujące tytuły w ramach abonamentu. W zeszłym miesiącu klienci mieli okazję zapoznać się z Days Gone, Zombie Army 4 oraz Oddworld: Soulstorm, jednak również wcześniejsze propozycje obfitowały w wiele wartych uwagi gier. Polscy gracze mają także okazję przetestować PS Plus Video Pass, czyli dodatkowy benefit uwzględniający wybrane filmy i seriale Sony Pictures Entertainment. 

Wydaje się bardzo możliwe, że przed oficjalną publikacją giganta branży poznaliśmy część oferty PS Plus na maj.

PS Plus maj

  • Battlefield V (PS4/PS5)
  • Stranded Deep (PS4/PS5)
  • Gra tylko na PS5: TBA

Redakcja Areajugones, która już wielokrotnie celnie przedstawiała propozycje PS Plus przed publikacjami Sony, wymieniła dwie z trzech gier, które w maju miałyby trafić do subskrybentów PlayStation Plus. Na liście brakuje produkcji dostępnej wyłącznie na PlayStation 5, jednakże pozostałe szczegóły powinny zostać ujawnione przez Japończyków za kilka godzin.

Jeśli dziennikarze ponownie się nie mylą, to Sony może sprawić graczom znakomitą rozgrzewkę przed tegoroczną premierą Battlefield 6. DICE i Electronic Arts mają ujawnić strzelankę w następnym miesiącu, a jej debiut odbędzie się jeszcze w 2021 roku. Zespół deweloperów powoli przygotowuje się do zaprezentowania nowej odsłony.

Źródło: https://areajugones.sport.es/videojuegos/filtrados-los-juegos-de-ps-plus-de-mayo-estas-son-las-obras-gratuitas-para-los-jugadores-de-ps4-y-ps5/

Tagi: playstation plus playstation plus maj ps plus ps plus maj PS4 PS5 Sony