Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2021 17:30
PS Plus kwiecień 2021
11123V

PS Plus na kwiecień z genialnym zestawem tytułów. Sony potwierdza listę gier na PS5 i PS4

Sony właśnie potwierdziło ostatni przeciek i zaprezentowało listę gier z PS Plus na kwiecień. Gracze zapoznają się z między innymi Days Gone. Poznajcie wszystkie szczegóły dotyczące nadciągających produkcji.

PS Plus - kwiecień 2021

 • Oddworld: Soulstorm (PS5)
  - Rok premiery: premiera w PS Plus
  - Średnia ocen: TBA
 • Zombie Army 4 (PS4/PS5)
  - Rok premiery: 2020
  - Średnia ocen: 72%
 • Days Gone (PS4/PS5)
  - Rok premiery: 2019
  - Średnia ocen: 71%

PS Plus na kwiecień zostało właśnie zaprezentowane. Gracze w przyszłym tygodniu pobiorą trzy produkcje – w tym jedną ekskluzywną grę stworzoną przez wewnętrzne studio Sony oraz jedną pozycję na premierę. Standardowo produkcje pobierzemy na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Tak jak wspominaliśmy kilka godzin temu (przeciek został potwierdzony w 100%!) Sony postanowiło zaproponować graczom Days Gone – jest to ciekawa sytuacja, bo jak wiadomo przygoda SCE Bend Studio jest już dostępna w PS Plus Collection... Choć trzeba pamiętać, że teraz z pozycją zapoznają się również posiadacze PS4.

Interesująco na pewno wygląda sprawa z Oddworld: Soulstorm, bo jak wiadomo Sony mocno promowało tytuł, a nawet zainwestowało w czasową, konsolową ekskluzywność. Aktualnie studio nie potwierdziło, kiedy gra będzie mogła trafić na inne urządzenia.

x

Tagi: playstaiton 4 playstation 5 PlayStation Plus ps plus ps plus gry ps plus kwiecień PS4 ps5 sony