Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2021 18:41
Midnight Club: Los Angeles
1079V

Midnight Club: Los Angeles niespodziewanie wrócił do sklepu Microsoftu. Gra dostępna na Xboksach

W sklepie Microsoftu niespodziewanie pojawiło się kompletne wydanie Midnight Club: Los Angeles. Tytuł Rockstar wciąż cieszy się wielką popularnością, ale w ostatnim czasie produkcja nie była dostępna w cyfrowych sklepach.

Midnight Club: Los Angeles zadebiutowało pierwotnie w 2008 roku, ale produkcja od pewnego czasu nie jest dostępna w cyfrowej dystrybucji. Bardzo możliwe, że problemem były licencje na utwory, przez które Rockstar zdecydował się usunąć grę ze sklepów.

W ostatnich dniach Midnight Club 2 na chwilę powróciło na Steam, ale deweloperzy szybko usunęli produkcję. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku sklepu Microsoftu, ponieważ kompletne wydanie wyścigów jest dostępne i najwidoczniej tym razem nie jest to przypadek.

Midnight Club Los Angeles: Complete Edition nie jest aktualnie dostępne na Steam oraz PlayStation Store, ale możliwe, że wkrótce to się zmieni. Teraz jednak gracze mogą sięgnąć po pozycję – grę kupicie za 59,99 zł.

W kompletnym pakiecie Midnight Club Los Angeles znajdziemy także cztery rozszerzenia:

  • South Central Map Expansion
  • South Central Premium Upgrade
  • South Central Vehicle Packs
  • Police Car Pack

Mieliście okazję grać w wyścigi Rockstar? Warto przypomnieć, że ostatnio twórcy serii GTA zaskoczyli rozdając za darmo dodatki do dwóch gier: Max Payne 3 i LA Noire (PC).

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-27-surprise-rockstars-midnight-club-los-angeles-compete-edition-relisted-on-xbox-marketplace

Tagi: Midnight Club: Los Angeles rockstar games Rockstar San Diego