Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.04.2021 11:10
Scarlet Nexus - Kasane
779V

Scarlet Nexus kusi nowymi materiałami. Zobaczcie bohaterów w akcji

Pierwszy kwartał tego roku nie rozpieszczał nas pod kątem dużej liczby wielkich hiciorów, jednakże już niebawem się to zmieni i do wakacji otrzymamy kilka naprawdę pokaźnych tytułów do ogrania na nowych konsolach - jednym z nich jest Scarlet Nexus.

Bandai Namco szykuje się do ofensywy na konsole nowej generacji i póki co ma w zanadrzu tylko jeden iście flagowy tytuł, którym może skusić do siebie miliony graczy.

Scarlet Nexus uderzy bowiem w nuty osób lubujących takie produkcje jak Devil May Cry, Bayonetta, Dante's Inferno czy też God of War, czyli zaoferuje nam pokaźną sieczkę z udziałem setek przeciwników do rozniesienia w pył. Aby tego dokonać będziemy musieli oczywiście korzystać z wyjątkowych kinetycznych mocy jakie mają Yuito i Kasane, nasi bohaterowie.

Dziś japoński wydawca wypuścił do sieci krótkie materiały z rozgrywki ukazujące jak w ruchu działają moce pirokinezy oraz telekinezy, co w zaprezentowanych lokacjach muzeum i szpitala robi naprawdę spore wrażenie. Dzieło Bandai Namco zadebiutuje już 25 czerwca na PS4, Xbox One, PC oraz na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Należy również pamiętać, że wakacje to nie tylko okres wielkich premier, ale i wielkich zapowiedzi, do których ma podobno należeć Forza Horizon 5!

Tagi: Bandai Namco gameplay rozgrywka Scarlet Nexus zwiastun