Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.04.2021 09:30
Forza Horizon 5 na E3
2894V

Forza Horizon 5 zostanie zaprezentowana podczas E3? Dwóch insiderów podaje zgodne informacje

Najnowsze doniesienia bez wątpienia ucieszą wszystkich, którzy liczą na szybką premierę kolejnej odsłony głośnej serii wyścigów wydawanych przez Microsoft.

Forza Horizon 4 to bez dwóch zdań jedna z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat. Najlepszym dowodem jest to, jak efektowny start udało się zaliczyć na Steam w 2021 roku, pomimo dwóch lat funkcjonowania na rynku. Jeszcze w marcu dostaliśmy natomiast doniesienia na temat tego, że być może w kontynuację serii przyjdzie nam zagrać już w najbliższych miesiącach.

A teraz doniesienia zdają się potwierdzać. Raz jeszcze możemy liczyć na Jeffa Grubba, a przy tym jego słowa podtrzymuje jeden z użytkowników forum ResetEra, który zdążył już zasłynąć z potwierdzonych przecieków. Wspomina on, że gra powinna być pokazana podczas tegorocznego E3. Jakby tego było mało, obaj zgodni są w innej kwestii, która również zastanawia fanów.

Chodzi o miejsce akcji. Przez jakiś czas wierzono, że ścigać będziemy się po terenach Japonii. Jeśli jednak potwierdzą się doniesienia obu mężczyzn, prawdopodobnie twórcy z PlayGround Games wybiorą inną destynację. Zarówno Jeff, jak i Klobrille, zaprzeczyli plotkom o Kraju Kwitnącej Wiśni. Żaden z nich nie zdradził jednak, o czym mówi się za kulisami, więc wciąż pozostaje nam bazować na domysłach.

Źródło: https://www.gamereactor.eu/two-insiders-say-forza-horizon-5-wont-take-place-in-japan-but-will-be-revealed-at-e3/

Tagi: Forza Horizon 4 Microsoft PlayGround Games