Iza Łęcka Iza Łęcka 22.03.2021 08:58
Forza Horizon 5
3413V

Forza Horizon 5 będzie jedną z niespodzianek Microsoftu? Gra może zadebiutować w 2021 roku

Gigant z Redmond może wykorzystać sytuację i pod koniec roku dowieźć nową produkcję od Playground Games. Forza Horizon 5 mogłaby być strzałem w dziesiątkę, zważywszy na trudności, jakie pojawiły się u konkurencji.

Pod koniec 2021 roku nie zagramy w nową część serii Need for Speed oraz oczekiwane przez fanów Gran Turismo 7, gdyż premiery produkcji zostały przełożone. Aktualnie więc druga połowa roku jest pozbawiona nowych wyścigów, które mogłyby zainteresować sympatyków gatunku.

Czy ten spokojny czas może skutecznie wykorzystać Playground Games? Jeff Grubb, który jako pierwszy informował, że w 2021 roku prawdopodobnie zagramy w Forza Horizon 5, ponownie wspomniał o wyścigach. Dziennikarz odniósł się do pytania jednego z graczy, który chciał się dowiedzieć, czy istnieje szansa, by pozycja rzeczywiście zawitała na rynku w tym roku. Jego odpowiedzi nie można traktować jako gwarancji premiery, jednak Grubb wielokrotnie udowodnił, że ma dostęp do zakulisowych informacji w branży.

Włodarze Microsoftu już przyznali, że posiadają w rękawie niezapowiedziane gry, które miałyby zadebiutować jeszcze w 2021 roku, jednak konkretnych ogłoszeń można się spodziewać dopiero w okolicy czerwca. Jeśli brytyjskie studio jest faktycznie gotowe na udostępnienie kolejnego festiwalu, to najnowsza Forza Horizon może okazać się sprzedażowym hitem – w końcu w tym czasie zabraknie najmocniejszej konkurencji.

Źródło: https://gamingbolt.com/forza-horizon-5-still-on-track-for-2021-launch-rumour

Tagi: forza horizon Forza Horizon 5 PlayGround Games