Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2021 20:05
PS4 PS5 China Hero Project
899V

PlayStation szykuje pokaz kolejnych gier z PS5 i PS4. Sony potwierdza datę China Hero Project

Sony wciąż nie potwierdziło daty kolejnego State of Play, ale jeszcze w kwietniu odbędzie się następny China Hero Project. Na wydarzeniu na pewno zobaczymy nowe produkcje zmierzające na PS5 i PS4, a pewnie nawet poznamy daty premier wcześniej ujawnionych tytułów.

China Hero Project to bardzo ciekawa inicjatywa, która powinna wkrótce przynieść graczom kilka potencjalnie mocnych gier. Sony inwestuje w deweloperów z Państwa Środka i dzięki współpracy ze studiami na PlayStation 5 i PlayStation 4 trafią między innymi F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch oraz Lost Soul Aside (gra ma zadebiutować w 2021 roku).

Możemy mieć również nadzieję, że Sony pokaże Black Myth: Wukong – tytuł stale zbiera pochwały od graczy z całego świata, więc może tym razem sprawdzimy dłuższy gameplay. Najnowszy China Hero Project będzie na pewno dobrą okazją, by twórcy pokazali, jak ich pozycje działają na najnowszej konsoli japońskiej korporacji.

Wydarzenie odbędzie się już 27 kwietnia i pokaz będziemy mogli śledzić w Sieci. Zapewne na naszym portalu pojawi się podsumowanie wydarzenia lub przedstawimy najciekawsze gry prezentowane na China Hero Project.

Źródło: Twitter: ChinaHeroPRJCT

Tagi: China Hero Project PS5 Sony