Black Myth: Wukong wygląda widowiskowo. Twórcy świętują nowy rok efektownym pokazem rozgrywki

News
4547V
Black Myth: Wukong wygląda widowiskowo. Twórcy świętują nowy rok efektownym pokazem rozgrywki
Iza Łęcka | 09.02.2021, 08:13

Game Science przypomina o Black Myth: Wukong w iście rewelacyjny sposób. Deweloperzy, świętując Chiński Nowy Rok, opublikowali nowy materiał prezentujący rozgrywkę. Gra ponownie rozbudziła nadzieje sympatyków wymagających walk, którzy liczą na szybki debiut.

Pierwszy zwiastun Black Myth: Wukong pobudził graczy i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nikogo nie powinien dziwić aż tak spory rozgłos, bowiem chińska produkcja wygląda bardzo dobrze, czego idealnym potwierdzeniem jest najnowszy materiał.

Studio Game Science świętuje Chiński Nowy Rok, ujawniając poniższy trailer z elementami rozgrywki. Na filmie główny bohater mierzy się z kolejnymi rywalami, wykorzystuje specjalne zdolności, a na końcu ma okazję stanąć oko w oko z naprawdę okazałym przeciwnikiem. Dzięki efektownej prezentacji twórcy potwierdzają, że w oczekiwanym tytule nie zabraknie pojedynków z naprawdę dużymi, wymagającymi oponentami. Inspiracją do stworzenia najnowszej produkcji była tradycyjna powieść chińska "Wędrówka na Zachód".

Musimy jednak zaznaczyć, że materiał „nie prezentuje rzeczywistej fabuły” z . Deweloperzy z Game Science nie są gotowi do przedstawienia konkretnych informacji dotyczących daty premiery – tytuł zmierza na PC, konsole oraz platformy streamingowe. Spoglądając jednak na jakość oprawy możemy oczekiwać, że zespół skupi się wyłącznie na najnowszych urządzeniach Sony oraz Microsoftu.

Chińska ekipa potwierdziła także, że prace nad pozycją zmierzają w dobrym kierunku, choć nieustannie trwają poszukiwania chętnych do rozwijania RPG akcji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper