Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2021 18:18
PS Plus Video Pass
975V

PS Plus Video Pass na zwiastunie. PlayStation Polska promuje usługę dostępną tylko w naszym kraju

Polacy mają okazję testować najnowszą propozycję Sony. PS Plus Video Pass jest już dostępne dla klientów PlayStation, a rodzimy oddział korporacji chce zachęcić do swojej propozycji zwiastunem. Jest to dobra pokazówka.

PlayStation Polska wczoraj oficjalnie zaprezentowało PS Plus Video Pass, czyli dodatkową usługę dostępną dla klientów PlayStation Plus. Jest to propozycja dla fanów filmów i seriali, którzy będą systematycznie otrzymywać od Sony możliwość oglądania kolejnych produkcji.

Teraz widzowie otrzymali dostęp do między innymi takich filmów, jak „Bloodshot”, „Jumanji: The Next Level”, „Venom” i „Blade Runner 2049”, a PlayStation Polska przygotowało ciekawy spot, który może zachęcić do sprawdzenia tytułów.

Oferta jest na pewno ciekawostką, która może sprawić, że część klientów PlayStation zapozna się z filmami oferowanymi przez korporację. Sporo w tym wypadku zależy jednak od nowych propozycji – jeśli w PS Plus Video Pass pojawią się najnowsze opowieści Sony, to na pewno zainteresowanie będzie odpowiednio wysokie.

Musimy jednak pamiętać, że to Netflix zdobył wyłączność na premiery kinowe Sony Pictures – filmy będą trafiać na serwery streamingowego giganta po debiucie na dużym ekranie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation plus ps plus PS Plus Video Pass