Medium z bardzo ciekawą prezentacją. NVIDIA pokaże prawdziwe miejsca, w których rozgrywa się gra

Gry
738V
Medium z bardzo ciekawą prezentacją. NVIDIA pokaże prawdziwe miejsca, w których rozgrywa się gra
Wojciech Gruszczyk | 22.04.2021, 16:36

Najnowsza produkcja Bloober Team nadal cieszy się wielkim zainteresowaniem, więc NVIDIA zdecydowała się na ciekawy ruch. Firma przedstawi graczom miejsca, w których rozgrywa się akcja Medium. Zainteresowani będą mogli śledzić specjalną transmisję, podczas której organizatorzy będą „podążać śladami bohaterów gry”.

Medium zadebiutowało na samym początku roku i tytuł jest aktualnie dostępny wyłącznie na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych. Tytuł został ciepło przyjęty przez rynek, ponieważ deweloperzy zaprosili zainteresowanych do kilku bardzo ciekawych miejscówek – jedną z nich jest hotel Niwa, wzorowany na nieczynnym obecnie hotelu Cracovia.

NVIDIA, Bloober Team oraz RTV Euro AGD chcą sprawdzić, jak dokładnie prezentują się miejsca, które służyły deweloperom za inspirację i zapraszają graczy na ciekawe wydarzenie.

Już w najbliższy poniedziałek (26 kwietnia o 19:00) odbędzie się stream na kanale Twitch NVIDIA GeForce Polska, podczas którego trzech streamerów będzie badać miejsce – zainteresowani otrzymają za zadanie odnalezienie pięciu dusz uwięzionych w laptopach wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX serii 30. Uzyskane w ten sposób informacje pozwolą im poznać tajemnice powiązane z akcją gry i wydostać się z opętanego miejsca.

W wydarzenie zostali zaangażowani Piotr „izak” Skowyrski, Paweł „Leh” Lehmann oraz Paweł „saju” Pawelczak. Wśród oglądających rozdane zostaną kody uprawniające do pobrania cyfrowej kopii gry The Medium.

Sprawdźcie naszą recenzję i poradnik do Medium.

Medium z bardzo ciekawą prezentacją. NVIDIA pokaże prawdziwe miejsca, w których rozgrywa się gra

Źródło: Informacja prasowa: NVIDIA

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper