Iza Łęcka Iza Łęcka 22.04.2021 08:51
Werewolves Within Ubisoft Film
552V

Werewolves Within to komediowy horror bazujący na założeniach gry Ubisoftu. Sprawdźcie zwiastun

Już tego lata widzowie będą mogli zapoznać się z nietypowym horrorem, który garściami czerpie z produkcji Ubisoftu opracowanej z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. „Werewolves Within” zabierze nas do miasteczka, którego mieszkańcy będą musieli zdemaskować mordercę.

Werewolves Within jest grą towarzyską wykorzystującą zestawy do wirtualnej rzeczywistości, która została stworzona przez Red Storm, a jej wydawcą był Ubisoft. Historia przedstawia fikcyjną średniowieczną wioskę - jej mieszkańcy są terroryzowani przez agresywnego wilkołaka, a wybrani przedstawiciele społeczności spotykają się, by ustalić, który z nich jest w rzeczywistości grasującą kreaturą. Czerpiąc z różnorodnych poszlak, obserwacji, rozmów oraz własnej intuicji, uczestnicy demaskują stwora.

Okazuje się jednak, że nie tylko sympatycy wirtualnej rzeczywistości będą mogli poznać rozwiązanie niebezpiecznych wydarzeń, a gra doczekała się filmowej adaptacji. „Werewolves Within” bazuje na podstawowych założeniach pozycji Ubisoftu, jednak zamiast w średniowiecznej wiosce, akcja filmu przeniesie się do małego amerykańskiego miasteczka.

„Kiedy morderca terroryzuje mieszkańców zasypanego śniegiem miasteczka, zadaniem nowego leśniczego jest odkrycie, kto lub co czai się wśród nich w zabawnym horrorze whodunnit [produkcji, której fabuła ma na celu odkrycie, kto popełnił przestępstwo - przyp. red.]”.

Kinowa premiera „Werewolves Within” została zaplanowana na 25 czerwca, natomiast na VOD film zadebiutuje już 2 lipca. Za reżyserię odpowiada Josh Ruben („Scare Me”), a scenariusz napisała Mishna Wolff. Na ekranie wystąpią między innymi Sam Richardson, Milana Vayntrub, Cheyenne Jackson, Michaela Watkins oraz Glenn Fleshler.

Przypomnijmy, że Ubisoft współpracuje już z Apple przy serialu „Mythic Quest: Raven’s Banquet”, który skupia się na perypetiach studia tworzącego niezwykle popularną grę MMORPG. Sprawdźcie naszą recenzję pierwszego sezonu oraz zwiastun nadciągającej nowej serii.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/04/psvr_deceive-em-up_werewolves_within_movie_trailer_released

Tagi: film trailer Ubisoft Werewolves Within zwiastun