Werewolves Within

Werewolves Within

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Red Storm Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
06.12.2016
Europa:
06.12.2016
Producent:
Red Storm Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
06.12.2016
Europa:
06.12.2016

Werewolves Within - opis gry

Werewolves Within to gra typu party-game wyprodukowana przez studio Red Storm Entertainment i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na PlayStation 4. Do działania wymagał on posiadania gogli wirtualnej rzeczywistości (w przypadku PC Oculus Rift i HTC Vive).

Gra zabiera nas do Gallowston, średniowiecznej mieściny, która w ostatnim czasie regularnie atakowana jest przez wilkołaki. Co gorsza, wilkołaki te potrafią upodobnić się do ludzi. Werewolves Within to produkcja typu party-game. W zabawie bierze udział co najmniej pięć lub góra osiem osób. Uczestników można generalnie podzielić na dwie grupy: jedni to zwykli ludzie, którzy muszą udowodnić, że są niewinni, a drudzy to zakamuflowane wilkołaki próbujące wymigać się od odpowiedzialności. Ludzie dodatkowo jednak dzielą się jeszcze na kilkanaście klas różniących się pewnymi zdolnościami i zachowaniem. Niektóre, takie jak Deviant czy Turncloak, wygrywają po spełnieniu innych warunków. Deviant wygrywa jeśli odpadnie, Turncloak jest natomiast zwycięski jeśli wygra wilkołak. Role przypisywane są graczom losowo przed rozpoczęciem rywalizacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oprócz zdolności wiążących się z poszczególnymi rolami na uwagę zasługują jeszcze dwie inne opcje. Pierwsza to możliwość szeptania z drugą osobą, co można wykorzystać, rzecz jasna, na różne sposoby w zależności od naszej roli. Ta druga z kolei to możliwość wygłaszania mów do wszystkich. Ten patent także możemy wykorzystać i nagiąć do własnych potrzeb (jakie by one nie były).

Poza opisywanymi powyżej atrakcjami gra nie posiada innych wariantów rozgrywki.

Wideo - Werewolves Within

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper