Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2021 16:34
Mythic Quest 2 sezon
493V

Mythic Quest 2 na pełnym zwiastunie. Ubisoft i Apple prezentują nowy sezon

Ubisoft i Apple zapraszają widzów na drugi sezon „Mythic Quest”. Serial o studiu deweloperskim pracującym nad wielkim MMORPG został zaprezentowany na pełnym zwiastunie i jednocześnie potwierdzono datę premiery.

7 maja odbędzie się premiera drugiego sezonu „Mythic Quest”. Teraz studio zajmie się przygotowaniem nowego dodatku do produkcji, ale podczas kolejnych epizodów zobaczymy, jak Ian Grimm oraz Poppy Li mają wspólnie rozwijać projekt.

Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, ponieważ deweloperzy spotkają się z nowymi problemami – jeśli oglądaliście pierwszy sezon, to na pewno doskonale zdajecie sobie sprawę, że przedstawiciele Ubisoftu zadbali o wiele smaczków, dzięki którym historię ogląda się z dużą przyjemnością.

Na ekranie powróci wielu znanych bohaterów, ale możemy także liczyć na nowe twarze – wśród obsady znalazł się Snoop Dogg, który pewnie będzie jednym z gości. Już nawet na zwiastunie widzimy, że Ian ma ciekawe relacje z raperem.

Jeśli nie mieliście okazji oglądać pierwszego sezonu – zapraszamy na naszą recenzję. „Mythic Quest” to jedna z ciekawszych produkcji w katalogu Apple.

Źródło: YouTube.com

Tagi: apple Mythic Quest Mythic Quest 2 trailer zwiastun