Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2021 20:16
PlayStation 5 reklama
1890V

PS5 pozwala „grać jak nigdy dotąd”. Sony reklamuje PlayStation 5 i wymienia atuty konsoli

Sony właśnie opublikowało nową reklamę PS5, która przedstawia wszystkie atuty PlayStation 5. Materiał pokazuje możliwości kontrolera DualSense oraz wspomina o możliwościach samego PS5. Firma przypomina o między innymi rozgrywce w 120 klatkach na sekundę oraz wsparciu ray tracingu.

Sony zaskoczyło prezentując rozbudowaną reklamę PlayStation 5, która w zasadzie idealnie sprawdziłaby się do promocji PS5 przed premierą konsoli. Japończycy wymieniają wszystkie najważniejsze atuty urządzenia – jest to w zasadzie dobre podsumowanie możliwości sprzętu oraz kontrolera DualSense.

Trzeba jednak przyznać, że pojawienie się spotu „Play Like Never Before” jest zaskakujące, ponieważ korporacja zdążyła już od listopada dokładnie przedstawić wszystkie funkcje oferowane przez PS5. Mimo wszystko warto zwrócić uwagę, że Sony informuje o rozgrywce w 4K, 120 klatkach na sekundę, wsparciu ray tracingu, błyskawicznym wczytywaniu, wstecznej kompatybilności, haptycznych wibracjach, adaptacyjnych triggerach czy też o dźwięku 3D.

Jest to ciekawe, ponieważ na poprzedniej generacji firma w głównej mierze wspominała o pozycjach, a teraz nadal producent skupia się na pokazaniu najważniejszych funkcji oferowanych przez PlayStation 5.

Co sądzicie o tej reklamie? Pobierzcie zestaw darmowych gier oferowanych przez Sony oraz zapoznajcie się z ciekawą informacją dotyczącą PS Plus Video Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 5 ps5 sony