Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2021 16:48
PS Plus Video Pass
3484V

PS Plus Video Pass nadciąga? Sony może szykować niespodziankę

Sony może rozbudować PS Plus przez ofertę „Video Pass”. Informacje dotyczące nowej oferty pojawiły się w Sieci. Nie znamy ostatecznych szczegółów, ale Japończycy mogą pozytywnie zaskoczyć klientów PlayStation Plus.

Na witrynie PlayStation.com pojawiły się informacje dotyczące nowej propozycji – PS Plus Video Pass ma być „nowym benefitem”, który zostanie udostępniony przez ograniczony czas. Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale propozycja może zostać uruchomiona już jutro i będzie udostępniona przez rok.

Według informacji udostępnionej przez redakcję VGC – PS Plus Video Pass będzie „częścią subskrypcji dostępnej dla posiadaczy PS Plus w Polsce”. Na grafice pojawił się „Venom”, „ Zombieland 2 „ oraz „Bloodshot”, czyli filmy przygotowane przez Sony.

Na ostateczne potwierdzenie lub zaprzeczenie tej informacji musimy zaczekać, jednak warto zwrócić uwagę, że Sony w ostatnim czasie potwierdziło rezygnacje z własnego VOD. Bardzo możliwe, że PS Plus Video Pass pozwoli korporacji rozbudować ofertę PlayStation Plus o tytuły przygotowywane przez Sony Pictures.

Na PlayStation 5 i PlayStation 4 znajdują się takie aplikacje jak Netflix, Disney+ czy też Apple TV, jednak bardzo możliwe, że firma wykorzysta okazję, by zaprosić graczy do własnych tytułów – jak wiadomo Sony posiada ogromny katalog swoich filmów, więc na pewno może w ciekawy sposób rozszerzyć ofertę PS Plus.

PS Plus Video Pass nadciąga Sony może szykować niespodziankę

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/sony-looks-set-to-announce-playstation-plus-video-pass/

Tagi: playstation plus ps plus PS Plus Video Pass