Myszka do gry za ponad 100 tysięcy dolarów! Streamer pochwalił się sprzętem wysadzanym diamentami

Gry
1578V
Myszka do gry za ponad 100 tysięcy dolarów! Streamer pochwalił się sprzętem wysadzanym diamentami
Kajetan Węsierski | 18.04.2021, 10:30

Streamerzy wchodzą na zupełnie nowe pułapy, jeśli chodzi o sprzęt gamingowy - tym razem trafiła się myszka, która wysadzona została diamentami. 

Nie jest żadnym sekretem, że sprzęt do gier wiąże się z wydatkami - im chcemy mieć lepszy i bardziej innowacyjny, tym więcej musimy zapłacić. Wystarczy przecież spojrzeć na wycenę nowych kolekcji mycz i klawiatur Z drugiej strony są natomiast przedmioty kolekcjonerskie, przy których płaci się za ich limitowaną dostępność (pamiętacie przecież ostatnią sytuację z oryginalną grą Super Mario Bros). 

Czasem nie chodzi natomiast o wartość kolekcjonerską ani bardzo nowoczesne możliwości, a po prostu o pewien szpan (warto przypomnieć złote PS5). Tak jest w przypadku jednego ze streamerów z Twitcha, użytkownika kryjącego się pod nickiem Summit1g. Ów pochwalił się ostatnio swoją nową myszką, której wartość wynosi 100 000 dolarów. Mysz stanowi wyjątkową odmianę Finalmouse z serii Starlight-12 God i jest wysadzana małymi diamentami. 

Streamer przyznał, że zamierza trzymać ją w sejfie pod kluczem. I w sumie nic w tym dziwnego - mówimy o sprzęcie, któremu bliżej do muzealnej gabloty, niż pod dłoń na turnieje w Counter-Strike: Global Offensive. Jakie macie podejście do tego typu urządzeń? Bylibyście w stanie zapłacić wyłącznie za wyjątkowość jakiegoś elementu, czyli się dla Was wyłącznie kwestia użytkowa?

Źródło: https://gamerant.com/twitch-summit1g-100000-dollar-diamond-mouse/

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper