Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.04.2021 08:30
Tekken 7 sprzedaż
1278V

Tekken 7 ze świetnym wynikiem sprzedażowym. Bandai Namco podało liczbę sprzedanych kopii bijatyki

Wygląda na to, marka Tekken ma naprawdę ogromną siłę, a stały rozwój najnowszej odsłony przyczynia się do bardzo wysokiego wyniku sprzedażowego.

O Tekken 7 było w naszym kraju ostatnimi czasy naprawdę głośno. W ostatnich tygodniach wszyscy żyliśmy dodaniem polskiej postaci - Lidii Sobieskiej. Od pierwszej zapowiedzi, która pojawiła się w lutym, ciągle poznawaliśmy nowe informacje na jej temat, co bez wątpienia przysporzyło samemu tytułowi ponownego zastrzyku graczy i dużego zainteresowania.

Bandai Namco ogłosiło oficjalnie za pośrednictwem swojego Twittera, że sprzedaż gry przekroczyła w minionych dniach kolejny punkt milowy - globalnie rozeszło się już ponad 7 milionów kopii. Jak pamiętamy, rok po premierze wynik wynosił trzy miliony, więc obecnie utrzymuje się średnia miliona egzemplarzy w skali dwunastu miesięcy. Bez wątpienia może to cieszyć samych twórców.

Informacja o przekroczeniu kolejnej bariery pojawiła się na oficjalnym koncie Twitterowym i towarzyszy jej specjalna grafika na tę okazję. Co do samego wynika, nie ma cienia wątpliwości, że stoi za nim znakomite prowadzenie rozwoju gry na przestrzeni lat. Od debiutu minęły prawie cztery lata, a cały czas pojawiają się nowi bohaterowie oraz przeróżne turnieje, które zachęcają, by być tego częścią.

Źródło: https://www.thegamer.com/tekken-7-seven-million-sales/

Tagi: Bandai Namco Tekken 7