Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2021 16:44
Premier Polski w Tekken 7 to Tatsuya Naka
2035V

Premier Polski w Tekken 7 to Tatsuya Naka. Lidia Sobieska korzysta z ruchów japońskiego mistrza

Lidia Sobieska korzysta z ruchów japońskiego mistrza karate. Tatsuya Naka współpracował z Bandai Namco, by nagrać ruchy do polskiej premier w Tekken 7. Zobaczcie materiał z prac nad postacią.

Lidia Sobieska pobudziła polskich graczy, którzy nie spodziewali się, że Bandai Namco może zadbać o polskiego wojownika w najnowszej odsłonie Tekkena. Teraz Deweloperzy potwierdzili, że polska premier ma „duszę prawdziwej karateki”, ponieważ ruchy postaci zostały wykonane przez instruktora Japan Karate Association.

Tatsuya Naka urodził się w 1964 roku i posiada 7. stopień Dan w tradycyjnym stylu Shotokan Karate. Wygrał kilka prestiżowych zawodów i wystąpił w filmach „Black Belt”,
„High Kick Girl!” i „Karate Girl”.

Na przestawiony materiale zobaczycie bezpośrednie porównania, na których Lidia i Tatsuya wykonują te same ataki. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę interesująco – jest to na pewno ciekawy materiał dla fanów, którzy mogą zobaczyć, że właśnie tak rusza się prawdziwy mistrz karate.

Mieliście już okazję sprawdzić w akcji Lidię? Ja w zeszłym tygodniu wpadłem na serwery i wkrótce napiszę kilka słów o polskiej zawodniczce w Tekken 7. Jeśli wcześniej nie widzieliście – sprawdźcie jej zwiastun oraz gameplay.

Źródło: https://twinfinite.net/2021/03/tekken-7-lidia-sobieska-karate/

Tagi: Bandai Namco polska premier Tatsuya Naka Tekken 7