Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2021 15:03
Returnal
1521V

Returnal bez tajemnic. Sony zdradza konkrety dotyczące gry

11 faktów dotyczących Returnal przybliża produkcję Housemarque i pozwala przygotować się na nadciągającą premierę. Redakcja PlayStation Access zbiera wszystkie informacje i oferuje kompletne podsumowanie szczegółów. Na taki materiał czekaliśmy od dawna.

Premiera Returnal odbędzie się 30 kwietnia, więc w końcu otrzymaliśmy konkretne szczegóły dotyczące gry zmierzającej wyłącznie na PlayStation 5. Dziennikarze pracujący dla brytyjskiego PlayStation nie tylko wspominają o podstawach pokroju przedstawienia szczegółów studia, ale oferują także wiele istotnych konkretów dotyczących produkcji.

Redakcja PlayStation Access prezentuje fabularny wstęp dotyczący tajemniczego sygnału i twardego lądowania na obcej planecie, by następnie opowiedzieć o głównej bohaterce, nietypowym progresie, różnorodności świata, walce z napotkanymi bestiami, ulepszeniach, samych przeciwnikach oraz autorzy materiału wspominają o wydarzeniach. Returnal to pozycja przeładowana tajemnicami, które będziemy odkrywać podczas kolejnych starć.

Musimy również pamiętać, że Returnal ma zaprezentować nową jakość, ponieważ Housemarque pierwszy raz tworzy pozycję AAA. Czy będzie to widoczne podczas rozgrywki? Przekonamy się już wkrótce.

Zamierzacie grać w Returnal od premiery? Warto przypomnieć, że Sony wcześniej prezentowało oponentów oraz gameplay z Returnal.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment