Iza Łęcka Iza Łęcka 16.04.2021 12:48
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice
810V

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice zmierza na konsole. Lowelas trafi na nowe platformy w maju

Stary uwodziciel nie mówi ostatniego słowa. W maju odbędzie się premiera Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice na konsolach. Twórcy dopracowali pozycję, zajęli się dostosowaniem rozgrywki do kontrolerów i są gotowi na ujawnienie ostatecznych szczegółów dotyczących debiutu.

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice znalazł się na rynku w październiku ubiegłego roku i mógł pochwalić się przyzwoitym przyjęciem ze strony graczy. Humorystyczna produkcja poświęcona przygodom podstarzałego flirciarza, który tym razem się ustatkował, zebrała oceny na poziomie 73% – nie brakowało pozytywnych opinii, choć niektórzy dziennikarze nie byli gotowi na specyficzny, dosadny humor serii. Gra na Steam posiada „bardzo pozytywne” recenzje (86% z 304 tekstów). 

Obecnie wydawca Assemble Entertainment i deweloper Crazy Bunch zapowiadają, że Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice zadebiutuje 18 maja na PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switchu. Ta klasyczna przygodówka point-n-click została wyceniona w wersji cyfrowej na 44,99 dolarów, natomiast fizyczne wydanie kosztować będzie 39,99 dolarów (PS4 oraz Nintendo Switch).

„Wet Dreams Dry Twice to wielki hit na komputerach i bardzo cieszymy się, że możemy przenieść frywolne przygody Larry'ego na konsole. Seria dalej posiada wiele uroku, który przyciąga graczy. Nowa przygoda naszego bohatera jest chyba najważniejszą w jego życiu” - mówi Stefan Marcinek, prezes Assemble Entertainment.

Tak przedstawiają się główne cechy gry:

  • Ho'i Hou Ke Aloha: Zarówno fani serii, jak i nowi gracze mogą zakochać się w nowej przygodzie Larry'ego. Przepiękne, ręcznie rysowane, tropikalne lokacje zdecydowanie wywołują szybsze bicie serca.
  • Rozum i godność Larry’ego: To gra o pierwszym uwodzicielu gier wideo! Oczywiście, że jest pełna chamskich odzywek, sugestywnych aluzji i rubasznego humoru, którego nie powstydziłby się wujek Janusz.
  • Panny sznurem: Na swojej drodze Larry będzie kuszony przez ponad 40 postaci - zarówno starych, jak i nowych

Poniżej możecie sprawdzić zapowiedź nowej edycji Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice.

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: Assemble Entertainment Crazy Bunch Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice