Marvel's Avengers ze świetnym wydarzeniem. Twórcy słuchają graczy i przedstawiają szczegóły Tachyon Anomaly

News
1008V
Marvel's Avengers ze świetnym wydarzeniem. Twórcy słuchają graczy i przedstawiają szczegóły Tachyon Anomaly
Iza Łęcka | 16.04.2021, 13:35

Autorzy Marvel's Avengers czerpią z opinii społeczności i za sprawą Tachyon Anomaly pozwolą stworzyć wyczekiwane, zróżnicowane drużyny. Wydarzenie będzie trwać tylko dwa tygodnie, więc zainteresowani gracze powinni zaplanować swój udział w specjalnej inicjatywie.

Crystal Dynamics posiada długoterminowe plany dotyczące rozwoju Marvel's Avengers – superbohaterska produkcja wciąż nie może pochwalić się wybitnymi rezultatami, jednak zespół pragnie systematycznie oferować angażujące wyzwania. Tachyon Anomaly jest akcją, której celem jest skłonienie kolejnej grupy graczy do zawitania na serwerach.

Od 22 kwietnia do 3 maja w Marvel's Avengers będzie rozgrywać się wydarzenie powiązane z manipulacją czasem – AIM doprowadzi do okresowych anomalii, dzięki którym w jednej misji może uczestniczyć nawet czterech Hulków lub czterech Thorów.

Deweloperzy sprytnie spełniają zachciankę odbiorców, którym niekoniecznie odpowiada pomysł budowania drużyny w określony sposób. Użytkownicy Marvel's Avengers nie otrzymali pełnej swobody tworzenia zespołu (ekipa nie mogła posiadać zdublowanych herosów), natomiast Tachyon Anomaly jest formą odpowiedzi na ich oczekiwania.

Podczas dwóch tygodni w Marvel's Avengers dodanych zostanie szereg zadań, dzięki którym pojawi się szansa na zdobycie nowych, specjalnie dedykowanych przedmiotów. Twórcy podkreślają, że wyzwania będą zmieniać się każdego dnia, więc społeczność może liczyć na wiele atrakcji.

Źródło: Twitter: PlayAvengers

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych