Marvel's Avengers walczy o przetrwanie. Crystal Dynamics potwierdziło dodatek z Czarną Panterą

News
1199V
Marvel's Avengers walczy o przetrwanie. Crystal Dynamics potwierdziło dodatek z Czarną Panterą
Wojciech Gruszczyk | 18.03.2021, 18:21

Marvel's Avengers nie mogło zabraknąć na wydarzeniu Square Enix, ponieważ twórcy właśnie wydali wielką aktualizację, dzięki której przygoda superbohaterów wykorzystuje moc PlayStation 5 i Xboksów Series X|S. Deweloperzy wierzą, że tytuł wkrótce wróci na odpowiednie tory.

Marvel's Avengers to największa inwestycja Square Enix na zachodnim rynku, ale przynajmniej aktualnie – tytuł zawodzi. Wydawca liczył na gigantyczny zysk i wielu uszczęśliwionych fanów MCU, ale na drodze do triumfu stanęło kilka problemów. Crystal Dynamics walczy o uratowanie pozycji i od dzisiaj gra wykorzystuje moc nowych konsol.

Na prezentacji zobaczyliśmy krótki pokaz next-genowego wydania, a następnie deweloperzy z Crystal Dynamics pozwolili graczom spojrzeć na gameplay z nowej historii. Jak wiadomo w tym tygodniu do pozycji trafi Hawkeye, który otrzyma fabularne misje.

Studio zapowiedziało także kolejne nowości: 

W 2021 roku do Marvel's Avengers trafi rozszerzenie z Czarną Panterą, ale aktualnie nie potwierdzono, kiedy możemy spodziewać się dodatku. Biorąc pod uwagę, że autorzy dopiero zakończyli przygotowanie wsparcia dla next-genów, kolejna zawartość trafi do gry pewnie za kilka miesięcy.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych