Iza Łęcka Iza Łęcka 16.04.2021 10:27
Days Gone PC
2057V

Days Gone już podbija Steam. Gra wśród najchętniej kupowanych pozycji na platformie Valve

Days Gone będzie następnym sprzedażowym hitem Sony na platformie Valve. Już teraz produkcja znajduje się na drugim miejscu wśród najchętniej kupowanych tytułów. Znakomita historia, wielki świat oraz dobra cena zachęcają graczy do wybrania propozycji Bend Studio.

Nie minęły nawet 24 godziny od przedstawienia szczegółów dotyczących premiery Days Gone na PC, tymczasem gra Sony już znalazła się wśród najchętniej wybieranych produkcji na platformie Valve. Postapokaliptyczna historia uplasowała się na drugim miejscu wśród bestsellerów promowanych przez Steam na głównej stronie. Tylko The Forest, które jest dostępne z 60% rabatem, zajęło wyższą pozycję.

Days Gone jest również na czwartej lokacie wśród wszystkich bestsellerów oraz na 13 miejscu na liście globalnych bestsellerów. W najbliższych tygodniach tytuł Bend Studio powinien jeszcze zyskać na popularności – w końcu Sony dopiero rozpoczyna promocję gry.

Warto przypomnieć, że Horizon Zero Dawn również osiągnęło kapitalny rezultat na Steam, co pośrednio wpłynęło na decyzje Sony dotyczące udostępniania następnych IP na nowej platformie. Zbliżające się miesiące mogą przynieść zapowiedzi kolejnych marek Japończyków, które trafią na komputery osobiste. W lutym Jim Ryan stwierdził, że jeszcze wiele świetnych gier może zostać pokazanych szerszej publiczności.

Days Gone Steam 1

Days Gone Steam 2

Źródło: Steam

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment