Days Gone z PC na zwiastunie! Sony pokazuje ulepszenia, potwierdza datę premiery i cenę

News
2920V
Days Gone z PC na zwiastunie! Sony pokazuje ulepszenia, potwierdza datę premiery i cenę
Wojciech Gruszczyk | 15.04.2021, 15:04

Sony właśnie zaprezentowało ulepszone wydanie Days Gone. Gra zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu i dzisiaj możemy sprawdzić usprawnioną produkcję. Gracze mogą szykować się na szereg ulepszeń.

Sony nie jest zainteresowane rozwijaniem Days Gone 2, ale produkcja Bend Studio jest idealnym tytułem, by zaoferować ją szerszej publice. Już 18 maja odbędzie się premiera Days Gone na PC i według informacji udostępnionej na Steam – gracze muszą przygotować 169 zł.

Deweloperzy zadbali o szereg ulepszeń, dzięki którym Days Gone będzie wyglądać lepiej na komputerach osobistych. Zainteresowani sprawdzą pozycję na ultraszerokich monitorach, otrzymają możliwość rozgrywki z odblokowaną płynnością animacji, a także autorzy zadbali o upiększenie gry. Twórcy zwiększyli poziom detali, widzenia i odległość rysowania liści.

Zwiastun potwierdza również wykorzystanie różnorodnych kontrolerów – gracze bez problemu pobiegają Deaconem za pomocą pada do Xboksów Series X|S i Xboksa One. Materiał pokazuje również możliwości personalizacji rozgrywki na myszce oraz klawiaturze.

W galerii znajdziecie kilka screenów przygotowanych na PC. W niedalekiej przyszłości pojawią się konkretne porównania, które zestawią Days Gone na różnych platformach.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/04/15/days-gone-pc-gameplay-revealed-launches-may-18/

Komentarze (160)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper