Iza Łęcka Iza Łęcka 16.04.2021 08:57
Call of Duty Warzone z „nowym poziomem” cheatów
6939V

Call of Duty Warzone z cheatami na „nowym poziomie”. To "najbardziej zaawansowane hacki"

Twórcy Call of Duty Warzone zakończyli kilka dni temu kolejną falę banów, dzięki której już 475 tysięcy nieuczciwych graczy zostało permanentnie usuniętych z gry. Hakerzy jednak nie mają najmniejszych problemów, by zaburzać przyjemność z rozgrywki innym użytkownikom – nowy cheat został określony przez społeczność jako "totalne przegięcie".

W przyszłym tygodniu dojdzie do wielkiego wybuchu, po którym fani Call of Duty Warzone rozpoczną rozgrywkę na nowej mapie. Twórcy mierzą się jednak ze znacznie większymi wyzwaniami niż kontrolowana inwazja zombie w Verdańsku, gdyż praktyki hakerów stają się coraz bardziej problematyczne.

W Call of Duty Warzone pojawił się cheat, który automatycznie namierza wszystkich przeciwników na mapie i dodatkowo pozwala korzystać z noktowizora. Co ciekawe, przedmiot nie został udostępniony przez deweloperów w Battle Royale.

Jeden z graczy podkreśla, że to „najbardziej zaawansowane hacki, jakie kiedykolwiek widział”. Zainteresowany zapytał oszusta, ile zapłacił za sprzęt, jednakże jego odpowiedź sugeruje, że to on jest twórcą nielegalnych narzędzi:

„Nic nie płacę. Nie sprzedaję”.

Raven Software, studio odpowiedzialne za Call of Duty: Warzone, w tym tygodniu potwierdziło kolejną falę pozbywania się oszustów – zespół usunął z serwerów 30 000 graczy. Activision jednocześnie ujawniło, że już 475 000 nieuczciwych uczestników rozgrywek otrzymało permbany. Okazuje się jednak, że deweloperzy i wydawca nie mogą spokojnie rozwijać darmowego Battle Royale, bowiem kanciarze nieustannie pracują nad nowymi, nieuczciwymi rozwiązaniami.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/next-level-warzone-hacker-auto-marks-opponents-and-equips-night-vision-googles/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward